הכרויות בחינם


הכרויות בחינם
27/06/2011 23:24:44, מאת: מערכת אתר אהבה אמיתית.

הכרויות בחינם
צאו לדייט!
הטיפ הכי בסיסי לזוגות שכבר רצים יחד כמה וכמה שנים, במיוחד לאלה שכבר יש להם ילדים ובין הריצות המטורפות לגנים ולחוגים וערימות הכביסה הבלתי נגמרות שכחו מה זה לצאת לבילוי מרגש ורומנטי, הוא לצאת לדייט של רווקים

יום האהבה הבינלאומי המתקרב הוא הזדמנות מצויינת להפתיע את בן או בת הזוג בבילוי מיוחד ומושקע. לחלק תהיה זו הזדמנות פז להראות שאתם משקיעים בקשר, לאחרים עיתוי מצויין לנער את עייפות השגרה והמטלות היומיומיות ולהתפנק קצת ביחד. לא חסרים רעיונות לבילוי זוגי ביום הזה, אבל מומלץ מאוד לתכנן מראש, כי אתם לא היחידים שיוצאים ביום האהבה.

צאו לדייט!
הטיפ הכי בסיסי לזוגות שכבר רצים יחד כמה וכמה שנים, במיוחד לאלה שכבר יש להם ילדים ובין הריצות המטורפות לגנים ולחוגים וערימות הכביסה הבלתי נגמרות שכחו מה זה לצאת לבילוי מרגש ורומנטי, הוא לצאת לדייט של רווקים. פנו ערב, הזמינו מקום במסעדה שווה או קנו כרטיסי להצגה וצאו לדייט לפי כל כללי הטקס –השקעה בלבוש חגיגי וכל מה שצריך כדי להרגיש שאתם באמת ´יוצאים´ ולא סתם מגרדים את עצמכם מהבית.

חפשו שקיעה
אין דבר רומנטי יותר משקיעה בחיק הטבע, ואפשר לשלב את זה גם בטיול שיסתיים בפיקניק קליל עם בקבוק יין בפינת נוף אהובה. רחוק מהעיר הסואנת ומהמסיבות העמוסות, תגלו שאין קסום יותר מרגע זוגי ומפנק בטבע. המשקיעים יכולים לשלב בפיקניק גם רכיבה על סוסים.

לבד ביחד
לא צריך לשווק לישראלים צימרים. כולנו אוהבים את בקתות העץ החביבות ואת הפרטיות והאינטימיות שנותנות. אפילו אם אתם הולכים ללילה אחד – שווה להשקיע בשביל השקט והרומנטיקה של הצימר. לא תמיד צריך לנסוע רחוק מידי, יש צימרים מפנקים בכל פינה בארץ. אל תשכחו לכבות פלאפונים.